Nastavení pluginu

Propojení služby Adulto.cz s pluginem

Po instalaci a aktivaci je na řadě propojení pluginu se službou Adulto.cz. Po přihlášení do svého Adulto partnerského účtu je nutné přidat nový web, který chcete se službou propojit.

pozn. Aby bylo možné přidat nový web, je nutné mít ve službě Adulto.cz vyplněné fakturační údaje.

Toret Adulto.cz - implementace pluginu

Po založení webu, se zobrazí okno s Veřejným a Privátním klíčem. K vygenerovaným  klíčům se v administraci služby Adulto.cz vždy dostanete přes sekci „Weby a klíče“.

Toret Adulto.cz - vytvoření implementačních webu a klíčů

Oba klíče uložíte do příslušných polí v nastavení pluginu a uložíte nastavení.

Toret Adulto.cz - uložení soukromého a veřejného klíče

Nastavení ověření věku

Po vložení implementačních klíčů je na řadě nastavení ověření věku.

Nejprve si vyberte umístění, kde se bude widget pro ověření věku zobrazovat. Vybrat si můžete z jedenácti WooCommerce hooku na stránce pokladny. Můžete si tak widget zobrazit například u fakturační adresy, dopravy nebo až u tlačítka pro odeslání objednávky.

Toret Adulto.cz - umístění hooku pro ověření věku

V nastavení pluginu si můžete zapnout automatické blokování objedndávek, které obsahují produkt vyžadující ověření věku. Můžete si tak být jistí, že případná objednávka byla vytvořená zákazníkem, u kterého byl věk ověřen.

Toret Adulto.cz - blokování objednávek

Posledním krokem je nastavení ověření věku u vybraných produktů. V detailu každého produktu ve WooCommerce se zobrazí nová záložka „Ověření věku“, ve které je možné nsatavit ověření věku pomocí Adulto.cz.

Toret Adulto.cz - nastavení ověření věku u produktu

V případě, že chcete nastavit ověření věku jen u vybrané varianty, plugin tuto možnost podporuje. Ověření nastavíte tak, že zaškrtnete podmínku pro ověření přímo v nastavení konkrétní varianty. Pokud chcete ověřovat věk u všech variant variabilního produktu, tak stačí nastavit ověření na záložce „Ověření věku“ a nemusíte zaklikávat všechny varianty.

Toret Adulto.cz - nastavení ověření věku u varianty

V případě, že objednávka obsahuje produkt, kde je vyžadováno ověření věku, tak se u odeslané objednávky v boxu poznámek zobrazí informace o ověření pomocí Adulto.cz.

Toret Adulto.cz - poznámka u objednávky