Hlavní nastavení

Základní nastavení

„Přejděte do nastavení pluginu (Toret plugins → Toret Fio)

  • V prvním poli zadejte Token, který si musíte po přihlášení do internetového bankovnictví vygenerovat. Token vygenereujte v Nastavení → API → Přidat nový token.

Plugin Toret Fio - Token

  • Na dalším řádku u stavu objednávky při přijetí platby můžeme vybrat z možnosti Zpracovává se nebo Dokončená, to znamená, do jakého stavu se uvede objednávka automaticky v případě, že bude odpovídat variabilní symbol a částka platby v informaci, která bude přenesena z Fio banky. Výsledkem je tedy automatizace procesu.
  • V další části si můžete specifikovat vlastní pole pro variabilní symbol, pokud nepoužíváte jako VS id objednávky.
  • V dalších dvou polích si můžete nastavit v jakých časových intervalech dochází k aktualizaci, pokud pro aktualizace nastavíte Kontrolu každou hodnu, automaticky.
  • Druhou a DOPORUČENOU možností je nastavení aktualizace za pomocí CRONu, tedy místo „Kontrolu každou hodinu, automaticky“ nastavte „Volání CRON souboru“ a nastavte si CRON na Vašem hostingu. Odkaz CRONu máte u nastavení pluginu v poslední řádce.
  • Nezapomeňte nastavení uložit.

Všechny přenesené informace o pohybu na účtu budou zobrazeny v tabulce s podrobnostmi o objednávce a příslušné platbě.

Plugin Toret Fio - Pohyby na účtu

Rozšíření stavu objednávek
V případě, že potřebujete nějakým způsobem ovlivnit rozšíření stavů objednávek, při kterých se nebude kontrolovat stav platby, byl přidán následující filtr: