Často kladené dotazy

JAK ZÍSKÁM GOID A SECURE KEY?

Aby jste mohli využívat  platební bránu GoPay, musíte mít podepsanou smlouvu s poskytovatelem. Následně emailem obdržíte GoId a Secure Key, které zadáte do příslušných polí nastavení GoPay platby.

CO JE TESTOVACÍ PROVOZ

Po aktivaci platební brány, dostáváte od GoPay přístup k testovacímu serveru. Před tím, než vám bude umožněno platit pomocí GoPay,je nutné ověřit správnost implementace. K tomu se využívá testovací prostředí.

PODPORA IMPLEMENTACE PO MNE VYŽADUJE NOTIFIKAČNÍ URL

Notifikační url, je adresa, kam vám bude GoPay zasílat změny stavu plateb. Url si plugin nastavuje sám, v případě nutnosti stačí podpoře GoPay sdělit, že používáte plugin, jenž využívá Rest API a notifikační url není třeba zadávat.

KDE NAJDU NASTAVENÍ PLATEB, POMOCÍ GOPAY?

Nastavení platební brány najdete v administraci WordPressu -> Eshop WooCommerce -> Nastavení -> Pokladna -> GoPay. Zde musíte správně vyplnit formulář s údaji pro platební bránu.

KAM MÁM VLOŽIT LICENČNÍ KLÍČ?

Licenční klíč, který jste obdrželi při koupi pluginu, vložte do formuláře v administraci WordPressu-> Nastavení -> WooCommerce GoPay. Po jeho ověření bude platební metoda přístupná v nastavení eshopu.

CO ZNAMENÁ VÝBĚR PLATEBNÍ METODY?

GoPay umožňuje platit více způsoby, než pouze kartou. Pro umožnění výběru dalších možností, si v administraci nadefinujete všechny způsoby, které chcete povolit. Například, když nepoužíváte SuperCash, v nastavení pluginu ho nepřidáte.