Woo XML Feeds

Dokumentace pluginu

Heuréka SK – kategorie

Přestože Heuréka, v nápovědě píše, že pro spárování produktu není nutné použít jejich názvy kategorií, tak to není zcela v souladu s realitou. Především v placeném režimu, je poměrné časté náhodné vyřazování produktů, protože je nebylo možno spárovat. Proto je v nastavení pro Heuréku formulář, pomocí kterého je možné, spárovat vaše kategorie eshopu, s kategoriemi, které poskytuje Heuréka. Vzhledem k tomu, že se kategorie průběžně doplňují, tak je vhodné občas aktualizovat seznam kategorií. To můžete udělat buď pomocí url adresy, která je uvedená v globálním nastavení, nebo načtením stránky Kategorie Heuréka.cz. Pro správné fungování feedu je nutné kategorie spárovat. Pro lepší orientaci v seznamu kategorií, je použit našeptávač, s vyhledávacím polem. Při více kategoriích, zpomaluje našeptávač načtení stránky. Proto jej lze v globálním nastavení vypnout. Přiřazení kategorií vypadá takto:

woo-heureka-kategorie

V řádku pro kategorii jsou kromě vaší kategorie a výběru kategorie Heuréky, také sloupce Vyloučit kategorii a CPC kategorie.

woo-feed-kategorie.otevrena

Zaškrtnutím checkboxu u kategorie, vyloučíte kategorii z feedu. V praxi to znamená, že pokud máte na eshopu, například bazarové zboží, vyloučením kategorie bazar, se nebudou produkty z této kategorie, zobrazovat ve feedu. CPC kategorie, umožňuje nastavit cenu za proklik u produktu, pro celou kategorii. Například můžete u méně konkurenční kategorie, snížit cenu za kliknutí na váš produkt.