Parametry WooCommerce produktů v xml feedech
Parametry produktů jsou ve feedech velmi důležité, protože je srovnávače zboží používaji pro filtraci v jejich systému.
Na obrázku screen z Heuréky:

Generování parametrů pro xml feedy
Ve xml souboru se tyto prarametry zobrazují v tagu PARAM, vyjímkou jsou Google Nákupy, kdy má parametr vlastní tag.
Generování parametrů se dá rozdělit podle úrovně, kde se generují.
- Parametry definované pro kategorii
- Parametry definové pro jednoduchý a variantní produkt
- Parametry generované automaticky z vlastností varianty produktu
- Parametry definované pro každou variantu
Parametry definované pro kategorii
V nastavení feedů pro Heuréka CZ, Heuréka SK a Glami je možné přidat neomezený počet parametrů pro kategorii. Pod tabulkou s přiřazováním kategorií je formulář, pomocí kterého můžete parametry definovat.

Parametry definové pro jednoduchý a variantní produkt
U jednoduchých produktů je možné v záložce Data pro XML feed nastavit parametry, které budou jedinečné pro tento konkrétní produktu.
U produktu s variantami to funguje stejně, pouze s tím rozdílem, že parametry nastavené v této záložce budou společné pro všechny varianty produktu.

Parametr materiál je specifický pro Glami feed, protože má jako název vždy materiál a navíc hodnotu procent.

Parametry generované automaticky z vlastností varianty produktu
Varianta produktu je definovaná pomocí vlastností a tyto vlastnosti jsou použity pro automatické generování parametrů do feedu, takže máte rovnou k dispozici pro produkty s variantami parametry, které použije srovnávač do filtrace.
Parametry definované pro každou variantu
Stejně jako u jednoduchého produktu, můžete definovat vlastní parametry do feedu.

Opět zde najdete i definování materiálu speciálně pro Glami
