Nastavení obchodu

Plugin Záslikovna je rozsáhlejší pro jeho nastavení, proto jsme je rozdělili na jednotlivé stránky, aby bylo vše přehlednější a srozumitelnější.

Zde si ukážeme nastavení obchodu v pluginu. Poté, co jsme na této stránce (menu v administraci, záložka Toret plugins – Záslikovna) zadali veškeré potřebné licenční klíče a plugin aktivovali, můžeme začít s možnostmi nastavení.

Pokud chceme, aby se nám zobrazovali jednotlivé pobočky Zásilkovny v ČR a SR  na stránce Pokladna, je třeba zaškrtnout tato 2 pole, více na stránce Aktivace doprav.

Další možností je aktivovat vypnutí odesílání do zásilkovny (v případě, že nechceme, aby se nám objednávky odesílali na portál Zásilkovna)

Jestliže tuto možnost neaktivujeme a veškeré objednávky se nám do Zásilkovny odesílají, v dalším řádku musíme specifikovat, při jakém stavu objednávky se tak bude dít. Pokud zadáme možnost „Po vytvoření objednávky na děkovné stránce“, bude se tak dít automaticky.

Dalším důležitým krokem je upřesnění, kdy se bude zobrazovat doprava zdarma. V pluginu je ve výchozím stavu nastaveno „Zdarma budou všechny druhy dopravy“. Výběr záleží na tom, jaká si nastavíte kritéria prodeje, např. výše minimálního nákupu, atd.

A konečně do posledních dvou polí zadáte URL obrázku loga Zásilkovny v ČR a SR, které se bude zobrazovat na stránce Pokladna, pokud zákazník vybere jako způsob dopravy Zásilkovna, viz níže.